1 2 3 4

 

 

Szukasz interesujących oferty kursu spawacza albo kursu na hakowego? Chcesz zrobić kurs na zgrzewacza i zastanawiasz się, który ośrodek spełni Twoje oczekiwania? Ośrodek Szkolenia Zawodowego Mar-Plast, który prowadzi profesjonalne specjalistyczne szkolenia, na bieżąco będzie informować potencjalnych kursantów o rozpoczynających się wkrótce specjalistycznych szkoleniach.

Każdy kurs na spawacza i kurs na zgrzewacza rozpoczyna się w poniedziałek, a zajęcia odbywają się w dni robocze (oprócz soboty) od 8:00 do 15:00. Płatność odbywa się albo przed rozpoczęciem zajęć, albo w dwóch ratach (po wcześniejszym uzgodnieniu). Prosimy jednocześnie o rezerwację miejsc, ponieważ ich ilość na szkolenie jest ograniczona.


W cenę kursu wliczone są: materiały szkoleniowe, zajęcia teoretyczne, praktyczne, egzamin, książeczka spawacza, certyfikat egzaminu oraz zapewniamy odzież ochrony osobistej na czas trwania kursu.

DO KAŻDEGO KURSU SPAWANIA ROZPOCZĘTEGO W ROKU 2018 DODATKOWO PROPONUJEMY KURS CIĘCIA METALI PŁOMIENIEM GRATIS!!!

Egzaminy dla spawaczy stali i zgrzewaczy termoplastycznych tworzyw sztucznych z dopuszczeniem urzędu dozoru technicznego odbywają się dwa razy w miesiącu.

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursów i egzaminów w siedzibie klienta bez odrywania pracownika od pracy.

Egzaminy dla spawaczy stali z dopuszczeniem TÜV SÜD odbywają się na życzenie klienta.

 Najbliższy egzamin UDT dla spawaczy i zgrzewaczy odbędzie się w dniu 08.03.2019